Dnes je: Pondělí, 20 srpen 2018 |
Svátek má: Bernard

KOMPLETY:

Komplety


Komplety jsou kompletní kola - plechový disk a pneumatika včetně vyvážení, takže je připraven ihned k montáži přímo na vůz.

Pokud máte zájem o dodávku pneumatik a plechových disků zkompletovaných a vyvážených, tak si v našem e-shopu vyberte položky o které máte zájem, a do poznámky u objednávky napište, že chcete kola dodat ZKOMPLETOVANÁ. V rámci této služby Vám pneumatiky nasadíme na plechový disk, vyvážíme a natlakujeme. Takto dodané komplety můžete přímo montovat na Vaše auto.
Dbejte zvýšené opatrnosti v případě objednání směrových pneumatik, tyto pneumatiky se dodávají v páru a je třeba je na vozidlo umístit ve správném směru otáčení. Po montáži kompletů na Váš vůz si nahustěte pneumatiky na předepsaný tlak, který je určen pro Vaše vozidlo.
Za tuto službu si účtujeme 50,- Kč vč. DPH za 1ks a tato cena Vám bude připočítána k ceně Vaší objednávky. Z přepravních důvodů tuto službu nenabízíme při kompletaci s Alu kolem, při osobním odběru je možno kola zkompletovat s Alu kolem, cena této služby je 80,- Kč vč. DPH za 1ks (dražší závaží a obtížnější kompletace).


 

Akce dne
Dunlop SP SPORT FASTRESP. LRR
205/55 R16 91 V
Osobní letní
1 399,- Kč
Cena včetně dopravy