RIAL BAVARO 6.5 X 16
výrobce RIAL RIAL BAVARO 6.5 X 16
model BAVARO
cena 2 669,- Kč vč. DPH
ceny jsou uvedeny včetně DPH, doprava a balné je ZDARMA
dostupnost Na dotaz
provedení Černé lakování
průměr 16
velikost 6.5
rozteč 5x114,3
ET 38
akce ne
novinka ne

Popis


Každé Alu kolo je specifické pro daný typ vozu, proto prosím použijteKONFIGURÁTORY jednotlivých výrobců, které jsou umístěny na našich stránkách, pro ověření, zda je dané kolo pro Vaše auto homologováno a můžete si vybrat disk, který se Vám bude nejvíce líbit. Jeho cenu si potom jednoduše zjistíte v našem katalogu. 

Cena jednotlivého Alu kola je stejná v dané velikosti pro všechna vozidla, není-li uvedeno jinak. 

Při objednání Alu kola, doporučujeme ověřit si kompatibilitu kola na Váš vůz v konfigurátoru a do poznámky v objednávce musíte specifikovat na jaký druh vozidla kolo objednáváte (výrobce, model, rok výroby, typ motoru), popřípadě nás kontaktujte na tel.č.: 775 055 550 nebo nainfo@novepneumatiky.cz
 Bezpečnostní šrouby OZBezpečnostní šrouby a matice kol

Pro lepší zabezpečení Vašich nových Alu kol doporučujeme ke každé zakoupené sadě, objednat bezpečnostní šrouby (matice) OZ. Tyto šrouby (matice) jsou různé dle typů disků, proto je nejlepší jejich přímý nákup společně s disky. Bezpečnostní šrouby (matice) se montují po jednom kuse na každé kolo a celá sada stojí 750,- Kč vč. DPH. Pokud budete mít zájem si je objednat, prosím uveďte to do poznámky k objednávce Alu kol.