215/60R16 99H, Nokian, SNOWPROOF 1

C B 70dB
Cena: 
2 490 Kč
Ceny jsou uvedeny s DPH
SKLADEM 2 Ks

Dostupnost Ihned

Výrobce:  Nokian Máte dotaz?

Parametry pro 215/60R16 99H, Nokian, SNOWPROOF 1

215
60
16
R
99 (775 kg)
H (210 km/h)
Zimní
Ne
Osobní / SUV
TL XL M+S 3PMSF
6921109064059

Přepravní společnost DPD vám pošle SMS s informacemi o čase dodání, výši dobírky, číslem zásilky a možností přesměrovat si balík na jinou adresu. Zásilku obvykle doručí následující den. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese prodejny Libhošť 150. Vyčkejte, až vás budeme informovat, že zboží je připravené k odběru.

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy můžete uhradit následujícími způsoby:

  • bezhotovostně převodem na náš bankovní účet č.u. 258455520/0300
  • bezhotovostně převodem na náš účet prostřednictvím platební brány
  • dobírkou v hotovosti při předávní zboží (nelze platit kartou kurýrovi)
  • v hotovosti při osobním odběru na prodejně (nelze platit kartou)
  • v hotovosti při osobním odběru na depu DPD (nelze platit kartou)

Podrobné informace o nabízených možnostech doručení a způsobech platby naleznete také zde. Objednávky s osobním odběrem je možné vyzvednout po předchozí telefonické domluvě na adrese pneuservisu. Vyčkejte prosím, až vás budeme informovat, že je zboží připravené k odběru.
Doufáme, že se vám bude líbit každý produkt, ale pokud budete potřebovat zboží vrátit, můžete tak učinit do 14 dní od zakoupení. Podrobné informace o tom, jak provést vrácení zboží, naleznete v informacích o vrácení. Zde si můžete stáhnout také formulář.

Hodnocení produktu 215/60R16 99H, Nokian, SNOWPROOF 1

C
B
70

Dle nařízení EU je nutno označovat všechny pneumatiky pro osobní vozidla a lehká dopravní vozidla vyrobené po datu 1. července 2012 podle jejich vlivu na spotřebu paliva, stupně přilnavosti za mokra a úrovně hluku.

Značení pneumatik má 3 kritéria: spotřeba paliva klasifikovaná od A do G, přilnavost za mokra klasifikovaná od A do G, a hlučnost v decibelech. Pneumatiky, na které se tzv. EU štítkování nevztahuje jsou protektorované pneumatiky, profesionální terénní pneumatiky, pneumatiky vyrobené pro vybavení vozidel registrovaných před 1. říjnem 1990, dočasné náhradní pneumatiky typu T, pneumatiky s rychlostním indexem menším než 80 km/h, pneumatiky s hroty, pneumatiky pro závodní automobily, pneumatiky namontované na ráfcích menších nebo rovných 254 mm či větších nebo rovno 635 mm.

EU štítek je určen k podpoře hospodářské a ekologické účinnosti v dopravě, stejně jako zvýšení bezpečnosti silničního provozu, a na druhé straně s cílem pomoci spotřebitelům vybrat si odpovídající pneumatiky díky transparentnosti produktů.

Výrobci pneumatik naznačují, že výsledky testů z různých institucí a průmyslových časopisech zůstávají velmi důležitým zdrojem informací pro konečného spotřebitele, protože se zaměřují na hodnocení a širokou škálu vlastností a funkcí pneumatik.

Vlastní
Pneuservis

Co bychom to byli za eshop s pneu,
kdybychom neměli vlastní pneuservis?
Využíjte našich služeb pneuservisu.